سرقت از زائران حرم مطهر توسط 4 عضو یک خانواده در قم

[ad_1]

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به دستگیری چهار نفر سارق غیربومی کیف زن در قم، گفت: این افراد عضو یک خانواده بوده و در تحقیقات پلیس به 20فقره سرقت از زائران اعتراف کردند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ احمد کرمی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به وصول تعدادی پرونده سرقت از زائران حضرت کریمه اهل بیت(س) موضوع در دستور کار مأموران آگاهی استان قم قرار گرفت.

به گفته وی بلافاصله ضمن تشکیل کمیسیون ویژه سرقت در پلیس آگاهی استان اکیپ هایی از مأموران آگاهی و انتظامی به صورت نامحسوس اقدام به گشت زنی در حرم مطهر کرده و سرانجام سارقان که چهار عضو یک خانواده بودند دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: متهمان در پلیس آگاهی به 20فقره سرقت از زائران اعتراف و در بازرسی از منزل شان 12 کیف زنانه و تعداد قابل توجهی گوشی تلفن همراه کشف شد.

وی افزود: چون برخی از سرقت ها به پلیس اعلام نشده تلاش جهت شناسایی تمامی مالباختگان ادامه دارد بنابراین از کسانی که مورد سرقت واقع شده اند درخواست می شود تا به پلیس آگاهی استان قم مراجعه کنند.

سرهنگ کرمی در خاتمه به هموطنان توصیه کرد: در اماکن مذهبی و یا عمومی هرگز کیف خود را هنگام نماز و گوشی تلفن همراه را در زمان شارژ رها نکنند و حتی المقدور از آوردن پول زیاد، طلا و لوازم غیرضروری در اماکن شلوغ خودداری کنند.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *